Tato sekce je pro nás velice smutná a zároveň síň vzpomínek na naše mazlíčky, kteří již s námi nejsou.

Dne 14.3.2021 nás po komplikovaném porodu opustila naše grifonka Terezka. Je tomu 5 let (11.3.2016) , co jsme si tě přivezli z rodného domova, jako malou černou kuličku. Hned od začátku jsi si vybrala místečko na sedačce u područky a celou dobu jsi oblíbený koutek nezměnila. Měla jsem tě po levé ruce a vždy jsem tě hladila po zadních nožičkách, jak jsi to měla ráda. Byla jsi zdravá a veselá holčička, plná energie a lásky. Teď už jsi na zahrádce vedle Sarušky, kde se ti už nic nemůže stát. Moc nám chybíš, rána na srdci je veliká, ale stále v něm budeš s námi. Milovali jsme tě, tak moc, jako ty nás. Měj se v novém světe hezky a odpočívej v klidu .....
 
 
Dne 5.3.2016 nás opustila naše nejstarší fenka Amerického kokra Saruška. Byla nemocná celý svůj život, ale teď už ji nic trápit nebude. Celý další čas nás budeš vidět na zahráce jak se ostatní pejsci honí a já pracuji na zahrádce. Společnost ti budou dělat naše živé sekačky na trávu - ovečky a jejich narozená jehňátka. Nikdy na tebe nezapomeneme, byla jsi moc statečná, že jsi celou tu dobu trpěla všemi těmi problémy. Dožila jsi se 8,5 roku, ale všichni jsme se snažili Ti ulevit od Tvého trápení.
 

Začínáme s nuceným uspáním naší kočky Kočí, která onemocněla vážnou nemoucí, kdy se ji přestaly tvořit červené krvinky. Kočí si poslední týden vytrpěla svoje, tak jsme její utrpení zkrátili. Opustila nás ve věku necelých 4 let dne 16.2.2012 v 18.00 hod.

 

Dne 2.7.2013 jsme byli nuceni nechat utratit našeho jedináčka z vrhu "B" . Narodil se jako jediný pejsek o dost větší než se štěňata rodí (0,242 kg), musel jit císařským řezem, bohužel to nevyšlo a po 14 dnech u něl byla diagnostikovaná vývojová vada mozku. Moc nás to mrzí, protože nedostal skoro žádnou šanci na krásný psí život.